Arena Żagań Cup

Prezentujemy ostateczne listy startowe mityngu lekkoatletycznego dla amatorów Arena Żagań Cup, który zostanie rozegrany w piątek 28 sierpnia na stadionie Arena.

Poniżej listy startowe, wraz z godziną rozpoczęcia poszczególnych konkurencji i serii.

Numery startowe będzie można odbierać w piątek od godz. 18:30 w budynku squasha.

LISTY STARTOWE

* W przypadku konkurencji technicznych liczba porządkowa oznacza kolejność rzutu/skoku.

* W przypadku biegów na 100m, 400m i w sztafecie 4x400m liczba oznacza numer toru.

  • GODZINA 20:05

Rzut piłeczką palantową K+M

1. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

2. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

3. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

4. Rafał Fiszer (1994) – Iłowa (czwórbój)

5. Monika Wywiórka (1989) – Żagań

6. Jarosław Walków (1983) – Wrzesiny

7. Marcin Ziubrak (1985) – Żagań

8. Marcin Mrozek (1971) – Witków

9. Tomasz Zdzyniecki (1976) – Nowogród Bobrzański

10. Kamil Pyzio (1984) – Żagań

POZA KONKURENCJĄ  11. Aleksandra Sieńko (2006) – Żagań

POZA KONKURENCJĄ 12. Kacper Zdzyniecki (2007) – Nowogród Bobrzański

  • GODZINA 20:05

1000m K

1. Marta Rudak (1978) – Żagań

2. Ewelina Krawiec (1995) – EDI Team Zgorzelec

3. Romualda Mitek (1965) – Małomice

4. Kinga Wójcik (1982) – Żagań

  • GODZINA 20:13

1000m M

1. Mariusz Ostrówka (1975) – Zielona Góra

2. Krzysztof Trela (1972) – EDI Team Zgorzelec

3. Dariusz Orzoł (1968) – EDI Team Zgorzelec

4. Tomasz Olejnik (1991) – Bogatynia, EDI Team Zgorzelec

5. Dariusz Szczepanik (1978) – Pszenno

6. Krzysztof Blacha (1982) – Zielona Góra

7. Leszek Oleksiuk (1982) – Zgorzelec

8. Marcin Dziopa (1982) – Żagań

9. Mariusz Łosyk (1981) – Tomaszowo

10. Grzegorz Walczak (1998) – Żagań

  • GODZINA 20:25

400m K+M

1. Natalia Goździejewska (1992) – Żagań

2. Kinga Wójcik (1982) – Żagań

3. Artur Miemczyk (1970) – Żagań

POZA KONKURENCJĄ. 4. Kacper Zdzyniecki (2007) – Nowogród Bobrzański

5. Michał Bołbot (1986) – Świętoszów

  • GODZINA 20:30

3000m K

1. Sandra Bołbot (1989) – Świętoszów

2. Paulina Kaczmarek (1995) – Świebodzin

3. Ewa Kamińska (1975) – Zgorzelec

4. Dagmara Owczarek (1979) – Jelenia Góra

  • GODZINA 20:40

Skok w dal K+M

1. Monika Wywiórka (1989) – Żagań

2. Anna Wypasek (1985) – Witków

3. Przemysław Stencel (1994) – Żagań

4. Artur Żarnotal (1992) – Żagań

5. Paweł Habich (1977) Szprotawa

6. Tomasz Zdzyniecki (1976) Nowogród Bobrzański

7. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

8. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

9. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

10. Rafał Fiszer (1994) – Iłowa (czwórbój)

POZA KONKURENCJĄ 11. Ewa Kultys (2007) – Żagań

  • GODZINA 20:53

3000m M – seria I

1. Tomasz Regimowicz – (1976) – Wrocław

2. Sebastian Sobczak (1975) – Adam Draczyński Running Team Nowa Sól

3. Tomasz Kowalczuk (1978) –  Żagań

4. Andrzej Lota (1970) – Lubin

5. Janusz Wojnarowicz (1972) – EDI Team Zgorzelec

6. Grzegorz Maciorowski (1974) – EDI Team Zgorzelec

7. Robert Zalewski (1969) – EDI-Team Zgorzelec

8. Dariusz Szczepanik (1978) – Pszenno

9. Sebastian Krawiec (1994) – Zgorzelec

10. Ryszard Tarłowski (1966) – Jelenia Góra, Karkonosz Running Team

11. Adrian Cieślak (2000) – Żary

12. Michał Kuńczak (1989) – Zgorzelec

  • GODZINA 21:10

3000m M – seria II

1. Dariusz Burmas (1970) – Bolesławiec

2. Arkadiusz Szczeszek (1978) – Żagań

3. Roman Mroziński (1979) – Zielona Góra

4. Marcin Oszczyk (1980) – Zielona Góra

5. Artur Żarnotal (1992) – Żagań

6. Tomasz Bińkowski (1986) – Żagań

7. Jarosław Walków (1983) – Wrzesiny

8. Marcin Ziubrak (1985) – Żagań

9. Filip Chruściel (1983) – Sulechów

10. Andrzej Daszyński (1948) – Zgorzelec EdiTeam

11. Rafał Przygoda (1985) – Wrzesiny

12. Artur Grzywaczyk (1987) – Iłowa

  • GODZINA 21:30

100m K

1. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

2. Marta Hennig (1993) – Wrocław/Żagań

3. Karolina Kuczewska (2002) – Wrocław

4. Anna Wypasek (1985) – Wiktów

5. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

  • GODZINA 21:33

100m M

1. Rafał Fiszer (1994) – Iłowa (czwórbój)

2. Michał Bołbot (1986) – Świętoszów

3. Artur Grzywaczyk (1987) – Iłowa

4. Przemysław Stencel (1994) – Żagań

5. Paweł Habich (1977) – Szprotawa

6. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

  • GODZINA 21:40

Sztafeta 4x400m K

1. Fiber Nowogród Bobrzański K – Iwona Marcinowska (1983), Karolina Zapotoczna (1986), Katarzyna Pawlak (1981), Paulina Braszak (1984)

2. Urszula Romejko (1983), Marta Rudak (1978), Natalia Goździejewska (1992), Kinga Drewicz (1979) Żagań- zapłacone

  • GODZINA 21:50

Sztafeta 4x400m M

1. Fiber Nowogród Bobrzański M: Maciej Marcinowski (1981), Franciszek Balak (1981), Dariusz Wiśniewski (1980), Krzysztof Zapotoczny (1983)

2. MGŁA: Artur Miemczyk (1970), Mariusz Sitnicki (1977); Grzegorz Józefiak (1977); Łukasz Rudak (1980)

3. EDI Team Zgorzelec I: Janusz Wojnarowicz (1972), Krzysztof Trela (1972), Grzegorz Maciorowski (1974), Dariusz Orzoł (1968)

4. No Name: Artur Grzywaczyk (1987), Piotr Ślebioda (1982), Piotr Puchalski (1973), Arek Szczeszek (1978)

5. EDI TEAM ZGORZELEC II: Remigiusz Szramski (1991), Tomasz Olejnik (1991), Sebastian Krawiec (1994), Piotr Kamiński (1971)

  • GODZINA 22:00

1000m – Czwórbój K+M

1. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

2. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

3. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

4. Rafał Fiszer (1994) – Iłowa (czwórbój)

 

  • GODZINA 22:15 – Ceremonie Dekoracji

Godziny otwarcia

od 28.05.2021 r. do 30.06.2021 r.

BASEN:

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek- w godzinach 14.00 – 21.00

Wtorek – w godzinach 7.00-21.00

(sauny czynne w godzinach 14.00 – 20.45)

Sobota, niedziela w godzinach 10.00 – 20.00

(sauny czynne w godzinach 10.00 – 19.45)

Wejście do hali basenowej:

– Poniedziałek- Piątek do godziny 20:15

– Sobota, niedziela do godziny 19:15

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik