Ponad setka dzieci wystartowała w mikołajkowych zawodach pływackich

Blisko 120 uczniów z żagańskich szkół podstawowych, z klas 2-6, wzięło udział w piątek (5 grudnia) w Mikołajkowych Zawodach Pływackich na Basenie Arena.

Pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji i w każdej kategorii wiekowej nagrodzone zostały medalami i dyplomami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki poczęstunek.
Dodatkowo wśród wszystkich pływaków rozlosowano nagrody niespodzianki: wejściówki na basen, czepki pływackie, noski do nurkowania, okularki, maski, plecak sportowy i karnet na basen o wartości 50 zł.
Fundatorem nagród  byli:

  • Urząd Miasta Żagań (medale, dyplomy, sprzęt pływacki)
  • Spółka Pałac Książęcy (słodycze, wejściówki na basen, karnet na basen)
  • Prywatna Szkoła Nauki Pływania Marka Buczkowksiego  (okularki pływackie)
  • Ratownicy WOPR Żagań (maski pływackie)

A oto komplet wyników piątkowych zawodów:

KL. 2 GRZBIET

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Sebastian Mikołajewski 25,94

2. MIEJSCE-Igor Tomkiewicz 26,25

3. MIEJSCE-Kajetan Kabuda 30,24

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Natalia Zych 30,2

2. MIEJSCE-Marta Maciejak 30,47

3. MIEJSCE-Aleksandra Tomczak 39,09

 

KL. 3 GRZBIET

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Truchlewski Mateusz 21,14

2. MIEJSCE-Jakub Karłowski 28,94

3. MIEJSCE-Ernest Siemion 32,35

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Paulina Nowacka 28,73

2. MIEJSCE-Julia Gałązka 31,72

3. MIEJSCE-Małgorzata Tołkacz 35,55

KRAUL

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Igor Korniak 23,78

2. MIEJSCE-Alan Kojda 32,88

3. MIEJSCE-Jakub Smulski 34,22

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Maja Furtak 28,39

2. MIEJSCE-Zuzanna Gabriel 32,13

3. MIEJSCE-Oliwia Janas 54,69

 

KL.4 GRZBIET

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE:Maksym Żabko 49,34

2. MIEJSCE:Aleksander Wilczopolski 54,87

3. MIEJSCE-Dominik  Nowakowski 58,26

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Oliwia Poznańska 50,37

2. MIEJSCE-Małgorzata Stąpel1:00,05

3. MIEJSCE-Wiktoria Braszko 1:05,76

KRAUL

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Kacper Zych 38,21

2. MIEJSCE-Olgierd Paterek 41,83

3. MIEJSCE-Bartosz Wacławiak 46,59

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Martyna Nawrocka 48,53

2. MIEJSCE-Dominika Błaszczuk 52,52

3. MIEJSCE-Marta Ganczar 1:03,65

KLASYK

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Michał  Nieporowski  59,02

2. MIEJSCE-Jakub Skiba 1:17,15

3. MIEJSCE-Kacper Kohnke 1:29,86

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Zuzanna Kawa 1:17,78

2. MIEJSCE-Pola Kowalska 1:20,61

3. MIEJSCE-Amelia Szymańska 1:46,31

 

KL. 5 GRZBIET

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Artur Biedrzycki 51,45

2. MIEJSCE-Leon Klag 1:02,42

3. MIEJSCE-Klaudiusz Wikszta 1:03,81

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Zuzia Kowalewska 54,05

2. MIEJSCE-Natalia Kecman 54,82

3. MIEJSCE-Wiktoria Gabriel 55,01

KRAUL

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Tomasz Jakubas 41,96

2. MIEJSCE-Filip Głuszek 44,22

3. MIEJSCE-Kuba Ferszt 52,44

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Natalia Sokołowska 48,01

2. MIEJSCE-Zofia Cieplicka 48,94

3. MIEJSCE-Julia Jóźwik 53,42

KLASYK

CHŁOPCY:1. MIEJSCE-Szymon Krupacz 58,53

2. MIEJSCE-Bartek Marcinkowski 1:03,93

3. MIEJSCE-Miłosz Otto 2:05,00

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Wiktoria Komorkiewicz 57,16

2. MIEJSCE-Julia Łoskot 58,84

3. MIEJSCE-Zuzanna Marciniak 1:08,81

 

KL.6 GRZBIET

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Jakub Sokołowski 48,25

2. MIEJSCE-Michał Manaj 48,32

3. MIEJSCE-Filip Kotyla 53,57

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Klaudia Sokołowska 49,22

2. MIEJSCE-Julia Łagoda 51,00

3. MIEJSCE-Milena Świątek 52,86

KRAUL

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Bartek Wałęsa 44,08

2. MIEJSCE-Szymon Pniewski 44,93

3. MIEJSCE-Jakub Faliński 49,53

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Kinga Gmur 47,97

2. MIEJSCE-Wiktoria Zięba 48,77

3. MIEJSCE-Julia Korniak 49,53

KLASYK

CHŁOPCY: 1. MIEJSCE-Patryk Mutka 50,95

2. MIEJSCE-Jan Kuraś 1:03,85

 

DZIEWCZĘTA: 1. MIEJSCE-Izabela Przyborowska 48,89

2. MIEJSCE-Martyna Brożyna 49,98

3. MIEJSCE-Natalia Bielska 59,86

Godziny otwarcia

BASEN:

Pon-Pt w godz. 8.00 – 21.00

(sauny czynne od godz. 15.00 – 20.45)

Sob-Nd w godz. 10.00 – 20.00

(sauny czynne od godz. 10.00 – 19.45)

Wejście do hali basenowej:

– Pon- Pt do godz. 20:15

– Sob- Nd do godz. 19:15

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik