Nauka pływania

NAUKA PŁYWANIA NA BASENIE ARENA

NAUKA PŁYWANIA NA BASENIE ARENA- SZKÓŁKI PRYWATNE:

1. AKADEMIA PŁYWANIA – Natalia Majer tel.789043700

2. KRUPACZ RYSZARD – tel.668103471

3. NADKA – Przemysław Lis tel. 516614131

4. SAWICKI ARTUR tel.607049756

5. SPEJS – Tomasz Dworski tel. 698678415

6. PRYWATNA SZKOŁA PŁYWANIA – ŻAGLICA tel. 603481973

 7. TRIATHLON TEAM – Oskar Bogucki tel. 604051793

 8. WODNA PRZYGODA – Łukasz Parfianowicz tel. 721933877

plakat tutaj:

Godziny otwarcia w terminie

02.01-29.01.2023r.

BASEN:

Poniedziałek- Piątek- w godzinach 14.00 – 21.30

(sauny czynne w godzinach 16.00 – 20.45)

Sobota, niedziela w godzinach 10.00 – 20.00

(sauny czynne w godzinach 10.00 – 19.45)

Wejście do hali basenowej:

– Poniedziałek- Piątek do godziny 20:45

– Sobota, niedziela do godziny 19:15

SQUASH:

czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach : 9.00 – 21.00

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik