Aktualnośći

Siatkarska Liga Michała - Pasjonaci liderem

2019-03-20 15:23 przez Arena

W ostatni piątek rozegrano kolejne mecze siatkarskiej Ligi Michała. Do bardzo zaciętego spotkania doszło między Pasjonatami Żagań, a Tłokami Lubsko –Jasień.

tl_files/arena/Liga Michala/1503-siatka1.JPG

tl_files/arena/Liga Michala/1503-siatka2.JPG

Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Prowadzenie zmieniało się z seta na set. Najwięcej emocji dostarczyła nam trzecia partia, którą Tłoki wygrały na przewagi 27:25.

Podrażnieni stratą seta Pasjonaci wzięli się ostro do roboty i wygrali całe spotkanie 3:2. Tym samym zajmują aktualnie pierwszą pozycję w tabeli, a Tłoki – trzecią.

W drugim spotkaniu Żubry Brzeźnica bez problemów pokonały Wektormedia Junior Żagań. Młodzi chłopcy dzielnie walczyli, niestety musieli uznać wyższość drużyny z Brzeźnicy przegrywając 0:3.

Przypomnijmy, że Juniorzy z Żagania to młodzież w wieku 14-18 lat. W Lidze Michała uczą się siatkarskiego rzemiosła i zdobywają doświadczenie. Żubry Brzeźnica po łatwym zwycięstwie zajmują drugie miejsce w tabeli, natomiast Juniorzy Wektormedia Żagań po rozegranym pierwszym spotkaniu zajmują ostatnie miejsce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz LIGI MICHAŁA, do Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Żagań, 29 marca 2019 r. o godz. 20:00.

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design