Aktualnośći

Przyszłość squasha i tenisa na Arenie - zapraszamy do dyskusji

2019-07-29 15:14 przez Arena

Chcielibyśmy rozpocząć nową tradycję w funkcjonowaniu Kompleksu Arena, a więc bliższe konsultacje z naszymi klientami, użytkownikami, dot. funkcjonowania obiektu. Zaczynamy od tego, co cieszy się u nas najmniejszą popularnością, by poszukać wyjścia, jak to zmienić. Na początek "sporty rakietowe", czyli tenis ziemny i squash. Zapraszamy Was do dyskusji.

 

Zacznijmy od tenisa, bo tu sprawa wydaje się "prostsza". Chcielibyśmy Was zapytać, szczególnie tych grających w tenisa - dlaczego nie korzystacie z żagańskich kortów lub czynicie to rzadko? Czy to kwestia dostępności, nawierzchni, czy inne powody?

Prosimy Was o merytoryczne odpowiedzi, które możecie wysłać mailem TUTAJ lub wysłać nam na profilu na portalu Facebook (TUTAJ).

 

A teraz czas na korty do squasha. Z żalem obserwujemy, że miesięcznie liczba korzystających z tej dyscypliny sportu na Arenie, nie przekracza 20 osób. Widać squash nie ma zbyt wielu zwolenników w Żaganiu. Nawet na początku, gdy zajęcia prowadził były świetny zawodnik i bardzo dobry instruktor, nie było wiele większego zainteresowania.

Dlatego - o ile nie pojawią się konkretne argumenty - będziemy chcieli zmienić przeznaczenie budynku, który obecnie gości squasha.

Już dziś otwieramy giełdę pomysłów na to miejsce. Oczywiście mamy swoje pomysły na zagospodarowanie tego budynku, ale chcemy wsłuchać się w głos użytkowników, a może także przyszłych dzierżawców tego miejsca.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na biznes w tym miejscu, chcesz porozmawiać z nami o dzierżawie, zacząć działać? Napisz do nas - mailowo TUTAJ lub wysłać nam wiadomości prywatne na profilu na portalu Facebook (TUTAJ).

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji i wspólnego rozwijania Arena Żagań!

Wróć

Dodaj komentarz

Komentował Seba | 2019-08-05

Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość w Żaganiu. Przymierzam się do zakupu rakiety i rozpoczęcia gry.

Komentował Agnieszka | 2019-08-06

Przydała by się aplikacja do rezerwacji kortów tenisa

Komentował Piotr | 2019-08-15

Karnety na basen powinny dawać możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji min. ze squasha. Jeden karnet idę na basen, saunę i gram na korcie.

Agencja Reklamowa Drop of Design