Aktualnośći

Arena Żagań Cup - listy startowe + program minutowy

2020-08-25 10:34 przez Arena

Prezentujemy ostateczne listy startowe mityngu lekkoatletycznego dla amatorów Arena Żagań Cup, który zostanie rozegrany w piątek 28 sierpnia na stadionie Arena.

Poniżej listy startowe, wraz z godziną rozpoczęcia poszczególnych konkurencji i serii.

Numery startowe będzie można odbierać w piątek od godz. 18:30 w budynku squasha.

ARENA ŻAGAŃ CUP 2020

LISTY STARTOWE

* W przypadku konkurencji technicznych liczba porządkowa oznacza kolejność rzutu/skoku.

* W przypadku biegów na 100m, 400m i w sztafecie 4x400m liczba oznacza numer toru.

 

20:05

Rzut piłeczką palantową K+M

1. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

2. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

3. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

4. Rafał Fiszer (1994) - Iłowa (czwórbój)

5. Monika Wywiórka (1989) - Żagań

6. Jarosław Walków (1983) - Wrzesiny

7. Marcin Ziubrak (1985) - Żagań

8. Marcin Mrozek (1971) - Witków

9. Tomasz Zdzyniecki (1976) - Nowogród Bobrzański

10. Kamil Pyzio (1984) – Żagań

PK 11. Aleksandra Sieńko (2006) - Żagań

PK 12. Kacper Zdzyniecki (2007) - Nowogród Bobrzański

 

20:05

1000m K

1. Marta Rudak (1978) - Żagań

2. Ewelina Krawiec (1995) - EDI Team Zgorzelec

3. Romualda Mitek (1965) - Małomice

4. Kinga Wójcik (1982) - Żagań

 

20:13

1000m M

1. Mariusz Ostrówka (1975) - Zielona Góra

2. Krzysztof Trela (1972) - EDI Team Zgorzelec

3. Dariusz Orzoł (1968) - EDI Team Zgorzelec

4. Tomasz Olejnik (1991) - Bogatynia, EDI Team Zgorzelec

5. Dariusz Szczepanik (1978) - Pszenno

6. Krzysztof Blacha (1982) – Zielona Góra

7. Leszek Oleksiuk (1982) - Zgorzelec

8. Marcin Dziopa (1982) - Żagań

9. Mariusz Łosyk (1981) - Tomaszowo

10. Grzegorz Walczak (1998) - Żagań

 

20:25

400m K+M

1. Natalia Goździejewska (1992) - Żagań

2. Kinga Wójcik (1982) - Żagań

3. Artur Miemczyk (1970) - Żagań

PK. 4. Kacper Zdzyniecki (2007) - Nowogród Bobrzański

5. Michał Bołbot (1986) - Świętoszów

 

20:30

3000m K

1. Sandra Bołbot (1989) - Świętoszów

2. Paulina Kaczmarek (1995) - Świebodzin

3. Ewa Kamińska (1975) - Zgorzelec

4. Dagmara Owczarek (1979) - Jelenia Góra

 

20:40

Skok w dal K+M

1. Monika Wywiórka (1989) - Żagań

2. Anna Wypasek (1985) - Witków

3. Przemysław Stencel (1994) - Żagań

4. Artur Żarnotal (1992) - Żagań

5. Paweł Habich (1977) Szprotawa

6. Tomasz Zdzyniecki (1976) Nowogród Bobrzański

7. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

8. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

9. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

10. Rafał Fiszer (1994) - Iłowa (czwórbój)

PK 11. Ewa Kultys (2007) – Żagań

 

20:53

3000m M – seria I

1. Tomasz Regimowicz - (1976) - Wrocław

2. Sebastian Sobczak (1975) - Adam Draczyński Running Team Nowa Sól

3. Tomasz Kowalczuk (1978) -  Żagań

4. Andrzej Lota (1970) - Lubin

5. Janusz Wojnarowicz (1972) - EDI Team Zgorzelec

6. Grzegorz Maciorowski (1974) - EDI Team Zgorzelec

7. Robert Zalewski (1969) - EDI-Team Zgorzelec

8. Dariusz Szczepanik (1978) - Pszenno

9. Sebastian Krawiec (1994) - Zgorzelec

10. Ryszard Tarłowski (1966) - Jelenia Góra, Karkonosz Running Team

11. Adrian Cieślak (2000) - Żary

12. Michał Kuńczak (1989) - Zgorzelec

 

21:10

3000m M – seria II

1. Dariusz Burmas (1970) - Bolesławiec

2. Arkadiusz Szczeszek (1978) - Żagań

3. Roman Mroziński (1979) - Zielona Góra

4. Marcin Oszczyk (1980) - Zielona Góra

5. Artur Żarnotal (1992) - Żagań

6. Tomasz Bińkowski (1986) - Żagań

7. Jarosław Walków (1983) - Wrzesiny

8. Marcin Ziubrak (1985) - Żagań

9. Filip Chruściel (1983) - Sulechów

10. Andrzej Daszyński (1948) - Zgorzelec EdiTeam

11. Rafał Przygoda (1985) - Wrzesiny

12. Artur Grzywaczyk (1987) - Iłowa

 

21:30

100m K

3. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

4. Marta Hennig (1993) - Wrocław/Żagań

5. Karolina Kuczewska (2002) - Wrocław

6. Anna Wypasek (1985) - Wiktów

7. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

 

21:33

100m M

2. Rafał Fiszer (1994) - Iłowa (czwórbój)

3. Michał Bołbot (1986) - Świętoszów

4. Artur Grzywaczyk (1987) - Iłowa

5. Przemysław Stencel (1994) - Żagań

6. Paweł Habich (1977) - Szprotawa

7. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

 

21:40

Sztafeta 4x400m K

3. Fiber Nowogród Bobrzański K - Iwona Marcinowska (1983), Karolina Zapotoczna (1986), Katarzyna Pawlak (1981), Paulina Braszak (1984)

4. Urszula Romejko (1983), Marta Rudak (1978), Natalia Goździejewska (1992), Kinga Drewicz (1979) Żagań- zapłacone

 

21:50

Sztafeta 4x400m M

1. Fiber Nowogród Bobrzański M: Maciej Marcinowski (1981), Franciszek Balak (1981), Dariusz Wiśniewski (1980), Krzysztof Zapotoczny (1983)

2. MGŁA: Artur Miemczyk (1970), Mariusz Sitnicki (1977); Grzegorz Józefiak (1977); Łukasz Rudak (1980)

3. EDI Team Zgorzelec I: Janusz Wojnarowicz (1972), Krzysztof Trela (1972), Grzegorz Maciorowski (1974), Dariusz Orzoł (1968)

4. No Name: Artur Grzywaczyk (1987), Piotr Ślebioda (1982), Piotr Puchalski (1973), Arek Szczeszek (1978)

5. EDI TEAM ZGORZELEC II: Remigiusz Szramski (1991), Tomasz Olejnik (1991), Sebastian Krawiec (1994), Piotr Kamiński (1971)

 

22:00

1000m - Czwórbój K+M

1. Aleksandra Mrożek (1982) – Żagań (czwórbój)

2. Wanda Gwiazda (1955) – Szprotawa (czwórbój)

3. Kacper Michalczenia (1999) – Wiechlice (czwórbój)

4. Rafał Fiszer (1994) - Iłowa (czwórbój)

 

22:15 – Ceremonie Dekoracji

 

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design