Wojewódzkie zawody pływackie 29.09.2022r.

29 września w godzinach: od 10.00 – 14.00 na Krytej Pływalni Arena odbędą się Finały Wojewódzkie – Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Uwaga! W godzinach trwania zawodów basen będzie niedostępny dla klientów indywidualnych.

• Termin zgłoszeń do 26.09.2022 r. w systemie rejestracji szkól tutaj:

Prosimy , aby przy zgłoszeniu w uwagach dodatkowych wpisać styl, w którym dziecko będzie startowało indywidualnie.

Uczestnictwo: Mistrzowie powiatów w kategorii + decyzja SZS ZIEMIA LUBUSKA

I. Program zawodów:
godz. 10:00 SZTAFETY DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI;
SZTAFETY CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI;

ZAWODY INDYWIDULANE W STYLU (motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym);
DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI
CHŁOPCÓW IGRZYSKA DZIECI

DEKORACJE
godz. 12:00 SZTAFETY DZIEWCZĄT – IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ
SZTAFETY CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ
ZAWODY INDYWIDULANE W STYLU (motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym)
DZIEWCZĄT IGRZYSKA – MŁODZIEZY SZKOLNEJ
CHŁOPCÓW IGRZYSKA – MŁODZIEZY SZKOLNEJ
DEKORACJE

IGRZYSKA DZIECI PŁYWANIE DRUŻYNOWE

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa są zobowiązane zarejestrować się poprzez system rejestracji szkół srs.szs.pl.

I. Uczestnictwo:
W zawodach startują uczniowie jednej szkoły urodzeni w latach 2010 i młodsi.
II. Program zawodów:
– sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt;
– sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym chłopców;

Podczas zawodów w pływaniu sztafetowym odbędą się również zawody indywidualne:
– 25 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

Każdy uczestnik może startować w sztafecie i tylko w 1 stylu indywidualnie.

Po płytkiej stronie basenu obowiązuje start z wody z odbicia od ściany (nie wolno skakać do wody).

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ PŁYWANIE DRUŻYNOWE
Szkoły przystępujące do współzawodnictwa są zobowiązane zarejestrować się poprzez system rejestracji szkół srs.szs.pl

I. Uczestnictwo:
W zawodach startują zespoły jednej szkoły, w skład których wchodzą: 6 dziewcząt lub 6 chłopców urodzonych w latach 2008-2009.
II. Program zawodów:
– sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt;
– sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym chłopców;

Podczas zawodów w pływaniu sztafetowym odbędą się również zawody indywidualne: 50 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.
Każdy uczestnik może startować w sztafecie i tylko w 1 stylu indywidualnie.

plakat:

Godziny otwarcia:

BASEN:

Poniedziałek- Piątek- w godzinach 7.00 – 21.30

(sauny czynne w godzinach 15.00 – 21.15)

Sobota, niedziela w godzinach 9.00 – 21.00

(sauny czynne w godzinach 9.30 – 20.45)

Wejście do hali basenowej:

– Poniedziałek- Piątek do godziny 20:45

– Sobota, niedziela do godziny 20:15

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik