Siatkarska Liga Michała – znamy zwycięzców!

 

W niedzielę na Kąpielisku Miejskim w Żaganiu odbył się trzeci, finałowy turniej XI Letniej Ligi Michała w siatkówce plażowej.

 

WYNIKI TURNIEJU XI LETNIEJ LIGI MICHAŁA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – 4.08.2019

 

Lp.

 

 

Drużyna

 

Drużyna

 

Wynik

 

Set I

 

Set II

 

Set III

1 Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

2-1 15-9 11-15 11-6
2. Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

Panek Jakub

Rafał Bareła

2-1 16-18 15-11 11-5
3. Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Bińkowski Tomasz

Talkowski Mateusz

2-1 15-10 13-15 11-6
4. Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

2-0 15-13 15-7
5. Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

Panek Jakub

Rafał Bareła

2-1 13-15 15-8 11-10
6. Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Saranek Mateusz

Welc Mateusz

0-2 13-15 13-15
7. Bińkowski Tomasz

Talkowski Mateusz

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

0-2 12-15 2-15
8. Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

0-2 6-15 7-15
9. Saranek Mateusz

Welc Mateusz

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

1-2 15-13 11-15 10-12
10. Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

2-1 15-13 11-15 12-10
11. Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

2-0 15-9 15-6
12. Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

Saranek Mateusz

Welc Mateusz

1-2 15-11 11-15 9-15

 

 

Klasyfikacja trzeciego turnieju – niedziela, 4 sierpnia 2019

 

MIEJSCE

ZESPÓŁ PUNKTY
I BARTOSZ PIEKARNIK 20
RADOSŁAW PIEKARNIK
II KRZYSZTOF LEŚNIAK 17
BARTŁOMIEJ GOLA
III MATEUSZ SARANEK 15
MATEUSZ WELC
IV JACEK PIELACKI 13
PIOTR LEŚNIAK
V KAROL STERNICZUK 12
PIOTR MARCZUK
VI JAKUB PANEK 11
RAFAŁ BAREŁA
VII TOMASZ BIŃKOWSKI 10
MATEUSZ TALKOWSKI

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA XI LETNIEJ LIGI MICHAŁA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

 

MIEJSCE

ZESPÓŁ PUNKTY
I BARTOSZ PIEKARNIK 52
RADOSŁAW PIEKARNIK
II MATEUSZ SARANEK 44
MATEUSZ WELC
III JAKUB PANEK 37
RAFAŁ BAREŁA
IV KAROL STERNICZUK 36
PIOTR MARCZUK
V JACEK PIELACKI 26
PIOTR LEŚNIAK
VI TOMASZ BIŃKOWSKI 22
MATEUSZ TALKOWSKI
VII TOMASZ KUBERA 20
BARTŁOMIEJ GOLA
VIII PIOTR JASTROWICZ 20
BARTOSZ JASTROWICZ
IX KRZYSZTOF LEŚNIAK 17
BARTŁOMIEJ GOLA
X DAWID GAPSKI 10
KAMIL BEDNARCZYK
XI URSZULA  LORENC 9
ANNA KONOPIELKO
XII MAKSYMILIAN WÓJCIK 8
DAWID CZYŻOWSKI

Godziny otwarcia

od 28.05.2021 r. do 30.06.2021 r.

BASEN:

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek- w godzinach 14.00 – 21.00

Wtorek – w godzinach 7.00-21.00

(sauny czynne w godzinach 14.00 – 20.45)

Sobota, niedziela w godzinach 10.00 – 20.00

(sauny czynne w godzinach 10.00 – 19.45)

Wejście do hali basenowej:

– Poniedziałek- Piątek do godziny 20:15

– Sobota, niedziela do godziny 19:15

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik