Majówka na Sportowo – wyniki

Prezentujemy wyniki z części turniejów rozegranych podczas tegorocznej Majówki na Sportowo (Arena Żagań, 1-5 maja 2013). Poniżej rezultaty z rywalizacji w pięcioboju siłowym, piłce nożnej, tenisie stołowym oraz siatkówce.

PIĘCIOBÓJ SIŁOWY

Pierwszą konkurencję – wykroki z obciążeniem wygrał Marcin Jankowski; podobnie, jak drugą konkurencję – podciąganie na drążku. W trzeciej konkurencji – wyciskanie sztangi leżąc – najlepszy był Patryk Mrozik. Dwie ostatnie – najszerszy grzbietu podciąganie oraz wyciskanie sztangietki zza karu wygrał Michał Kaniewski.

Ostatecznie w open triumfował Michał Kaniewski, przed Patrykiem Mrozikiem, Marcinem Jankowskim, Kamilem Michałowskim i Tomaszem Ziobro.

PIŁKA NOŻNA

Grupa do 14 lat

Wyniki:
Kwisa Łozy – Piłkarzyki 0:6
FC Futbol – FC Moczyń 2:6
FC Futbol – Drewniaki 0:4
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kwisa Łozy – FC Moczyń 1:13
FC Futbol – Piłkarzyki 6:2
Drewniaki – Piłkarzyki 3:2
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kwisa Łozy – FC Futbol 1:14
Piłkarzyki – FC Moczyń 0:11
Drewniaki – FC Moczyń 0:3
Drewniaki – Kwisa Łozy 14:1

Tabela

1. FC Moczyń        12   33    3
2. Drewniaki           9   21    6
3. FC Futbol           6   22    5
4. Piłkarzyki           3    8    8
5. Kwisa – Łozy      0     3   47

Najlepszy strzelec – Marcel Kiciński – 20 goli
Najlepszy bramkarz – Paweł Chmielewski

Grupa powyżej 14 lat
(zgłosiły się tylko dwie drużyny): Dringenberg – Młodzi 9:7.

TENIS STOŁOWY

Turniej rodzinny

Grupa Młodsza:
1. Klaudia i Piotr Saleniuk
2. Julia i Anna Fornal
3.  Sławomir i Katarzyna Rade

Grupa Starsza:
1. Adrian Turek i Marek Furtak
2. Zbigniew i Bartłomiej Zaciek
3. Adam i Szymon Panczewski

SIATKÓWKA

Dziewczęta:

1 miejsce: Agata Kulba, Monika Zaleska, Aleksandra Drozdek.

2 Miejsce: Magda Karolczak, Nikola Runkiewicz, Paulina Kryków.

3 Miejsce: Wiktoria Reszka, Klaudia Hodowana,  Klaudia Giza.

Chłopcy – grupa młodsza:

1 Miejsce: Maciej Stępień, Dawid Chodorowski, Dawid Czyżowski.

2 Miejsce: Filip Chodorowski, Jakub Oskierko, Jakub Dec.

3 Miejsce: Patryk Pokrop, Krystian Muszalski, Kacper Grabkowski.

Chłopcy – grupa starsza:

1 Miejsce: Adrian Czaplicki, Jakub Czaplicki, Jacek Kiełbus.

2 Miejsce: Kamil Tańczyk, Łukasz Bartków, Oskar Jaśkiewicz.

3 Miejsce: Maciej Dul, Jan Dul, Kamil Kłos.

Godziny otwarcia

od 28.05.2021 r. do 30.06.2021 r.

BASEN:

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek- w godzinach 14.00 – 21.00

Wtorek – w godzinach 7.00-21.00

(sauny czynne w godzinach 14.00 – 20.45)

Sobota, niedziela w godzinach 10.00 – 20.00

(sauny czynne w godzinach 10.00 – 19.45)

Wejście do hali basenowej:

– Poniedziałek- Piątek do godziny 20:15

– Sobota, niedziela do godziny 19:15

HOSTEL (RECEPCJA):

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

Sob, Nd, święta w godz. 8.00-20.00

HALA:

Pon-Pt w godz. 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50, biuro 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60

Regulamin
Cennik