Published On: 1 września. 2022

Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, w którym zwracamy uwagę na tych, którzy kochają sport. Razem pokażmy, jak wielu Polaków żyje aktywnie! Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy mogą nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych oraz wziąć udział w pikniku na błoniach PGE Narodowego. W tym roku Narodowy Dzień Sportu odbędzie się 18 września 2022!

My także przyłączyliśmy się do wydarzenia organizowanego przez Fundację Zwalcz Nudę i zostaliśmy partnerem Narodowego Dnia Sportu organizując bezpłatnie :

1.Szkolenie “Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella”; zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy tutaj

2.Szkolenie “Podstawy bulgarian bag”;zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy tutaj

3.Wycieczkę rowerową z przewodnikiem.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy szczegóły naszych wydarzeń:

Szkolenia poprowadzi Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor Kettlebell ,który jako jedyny Polak i jeden z bardzo niewielu na świecie posiada najwyższy stopień instruktorski bulgarian bag: Instruktor PRO.

• Żagań “Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella” szkolenie za darmo.

Bezpośredni link do wydarzenia na stronie NDS tutaj

Data i miejsce: Szkolenie odbędzie się w niedzielę 18 września w Arena Żagań ulica,Kochanowskiego 6 w godzinach 10.00 – 13.00. Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy zdążyli Was zarejestrować.

Opis: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z kilkunastoma technikami Kettlebell. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu Kettlebell: „Trening 300 powtórzeń Steav’a Maxwella”. Jego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia. To jeden z najlepiej rozpoznawalnych, można powiedzieć „sztandarowych” treningów Kettlebell. Łączy on w sobie elementy zarówno rosyjskiej (giriewoj sport) jak i amerykańskiej (hardstyle) szkoły treningu z odważnikami. Prowadzący: Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor Kettlebell.

Cena: Szkolenie jest za darmo. LEON jednak nigdy nie protestuje, jeżeli po zakończeniu zrobicie małą zbiórkę dla prowadzącego. Certyfikaty: Szkolenie jest certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polską Federację Sportów Odważnikowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

Rejestracja udziału: Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy około 10 dni przed kursem.

UWAGA: na prowadzonych przez LEONA szkoleniach zazwyczaj jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy przed rejestracją zastanowić się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Informacje dodatkowe: Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebll.org.pl tel. 660786972 Tego samego dnia, w tym samym miejscu, LEON w godzinach 14.00-17.00 poprowadzi też bezpłatne, 3-godzinne szkolenie „Żagań -Podstawy bulgarian bag”.

Więcej informacji o szkoleniach i kursach kettlebelll oraz bulgarian bag znajdziecie na stronie: kettlebell.org.pl/szkolenia

 

• Żagań “Podstawy bulgarian bag” szkolenie za darmo. Bezpośredni link do wydarzenia na stronie NDS tutaj

Data i miejsce: Szkolenie odbędzie się w niedzielę 18 września w Arena Żagań ulica Kochanowskiego 6 w godzinach 14.00 – 17.00. Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy zdążyli Was zarejestrować.                               

Opis: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Wszystkie ćwiczenia wchodzą w skład najlepiej rozpoznawalnego i najbardziej lubianego treningu bulgarian bag: tzw. Protokołu 1 Prowadzący: Lech „LEON” Kledzik – jako jedyny Polak i jeden z bardzo niewielu na świecie posiada najwyższy stopień instruktorski bulgarian bag: Instruktor PRO.                                                                                                                                   

Cena: Szkolenie jest za darmo. LEON jednak nigdy nie protestuje, jeżeli po zakończeniu zrobicie małą zbiórkę dla prowadzącego. Certyfikaty: Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia Rejestracja udziału:

Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy około 10 dni przed kursem UWAGA: na prowadzonych przez LEONA szkoleniach zazwyczaj jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy przed rejestracją zastanowić się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym. Informacje dodatkowe: Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebll.org.pl tel. 660786972 Tego samego dnia, w tym samym miejscu, LEON w godzinach 10.00-13.00 poprowadzi też bezpłatne, 3-godzinne szkolenie „Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella” Więcej informacji o szkoleniach i kursach kettlebelll oraz bulgarian bag znajdziecie na stronie: kettlebell.org.pl/szkolenia.

 

 Wycieczka rowerowa z przewodnikiem śladami historii regionu.

Bezpośredni link do wydarzenia na stronie NDS tutaj

REGULAMIN WYCIECZKI tutaj

Data: 18.09.2022r. godzina 10.00, zbiórka na parkingu przed Basenem Arena o godz. 9.45

PODSUMOWANIE

W ramach Narodowego Dnia Sportu na żagańskiej Arenie odbyły się dwa szkolenia. Oba poprowadził Lech “LEON” Kledzik – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, który od lat propaguje ćwiczenia z odważnikiem kulowym i jest najbardziej doświadczonym polskim instruktorem Bulgarian Bag.
  • “Kultowe treningi kettlebell: 300 Maxwella” w asyście żagańskiej instruktorki Martyny Horoszyńskiej. Celem 3-godzinnego kursu było zapoznanie uczestników z kilkunastoma technikami kettlebell wchodzącymi w skład wspomnianego treningu.
  • “Podstawy bulgarian bag” w asyście instruktora Michała Wyszyńskiego – Treningi Specjalistyczne & Praktyka Ruchu. W czasie szkolenia uczestnicy poznali podstawowe techniki ćwiczeń z workiem bułgarskim, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wchodzą w skład Protokół 1. Jest to sztandarowy i najbardziej rozpoznawalny trening z workiem bułgarskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach.
Pragniemy podkreślić, że instruktorzy prowadzili szkolenie społecznie i nie otrzymali z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia. Instruktorom jak i uczestnikom bardzo Dziękujemy za ten wspaniały dzień .
FOTORELACJA:

Godziny otwarcia:

BASEN:

Poniedziałek- Piątek 7.00 – 21.30

sauny 15.00 – 20.45

Sobota, niedziela 10.00 – 20.00

sauny 10.00 – 19.45

SQUASH:

Poniedziałek- Piątek 9.00 – 21.00

Sobota, Niedziela 10.00 – 20.00

HOSTEL (RECEPCJA):

Poniedziałek – Piątek 6.00 – 22.00

Sobota, Niedziela, święta 8.00-20.00

HALA:

Poniedziałek-Piątek 6.00 – 22.00

KONTAKT:

Basen – kasa 68 455 89 50,

Biuro – 68 455 89 51

Hala – 68 455 89 66

Hostel – 68 455 89 60