Praktyka Jogi

Zapraszamy od 1 września na zajęcia z jogi w Arenie!

Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o godz. 18.30 i w środy o godz. 20.00, w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Żaganiu przy ul. Kochanowskiego 6, w Sali Fitness (I Piętro).
Zajęcia będą trwały 1,5 godziny.

tl_files/arena/galeria/hala/joga.jpg

Joga to praktyka dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

Joga pomaga zwalczyć bóle głowy, stawów, kręgosłupa. Wspomaga leczenie depresji, ułatwia zrzucenie nadwagi, pomaga łagodnie przejść przez okres menopauzy.

Asany (pozycje jogi) zwiększają siłę i wydolność mięśni, ścięgien, układu krążenia i nerwowego. Na poziomie psychicznym joga pomaga pozbyć się stresu i daje dużo pozytywnej energii.

W trakcie prowadzenia zajęć chcę się podzielić z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z własnej praktyki. Łączę doświadczenie pedagogiczne z wiedzą jogiczną. Jogi uczyłam się na studiach podyplomowych” Psychosomatyczne Praktyki Jogi” na AWF Wrocław oraz w ośrodkach jogi w Indii. Regularnie uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli w Polsce. Dla mnie joga to radość. Radość uczenia się od ludzi, których spotykam. Radość odkrywania własnych możliwości, ponieważ joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale przede wszystkim otwiera oczy i
serca. Poszerza horyzonty.

Katarzyna Cieplicka

KONTAKT

Katarzyna Cieplicka, tel. 663 528 377, e-mail: kcieplicka@wp.pl

Agencja Reklamowa Drop of Design