Aktualnośći

Pomieszczenia na Arenie do wynajęcia!

2019-08-11 17:56 przez Arena

Ponawiamy zaproszenie do składania ofert na dzierżawę powierzchni użytkowej w budynku Basenu Arena. Mowa o pomieszczeniu w budynku basenu (I piętro), w którym ostatnio mieścił się spinning. Nie ustalamy ceny minimalnej dzierżawy, ani precyzyjnego przeznaczenia tego miejsca. Liczymy na ciekawe, intrygujące pomysły!

Przypomnijmy, że do tej pory w tym lokalu działały m.in. bar, restauracja, klub fitness, a ostatnio spinning. Niestety dzierżawcy często rezygnowali. M.in. dlatego zezygnowaliśmy z podania kwoty minimalnej za dzierżawę, by poznać oczekiwania potencjalnych dzierżawców i ich możliwości finansowe.

Nie chcemy Wam też narzucać charakteru lokalu, oczywiście zaznaczając, że musi on wpisywać się w rekreacyjno-sportowy charakter Areny.

Czekamy na firmy, osoby, które mająciekawy pomysł i chcą go wdrożyć w życie. Chętnie pokażemy Wam to miejsce, oprowadzimy po nim, odpowiemy na pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli druga próba zapytania ofertowego nie przyniesie skutku, nie będziemy ogłaszali kolejnego zapytania, a spróujemy zagospodarować to miejsce w ramach własnych możliwości.

PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA TUTAJ

 

ZAŁĄCZNIKI:

 

Na oferty czekamy do 30 sierpnia 2019 roku!

 

 

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design