Aktualnośći

Program bezpłatnego korzystania z bieżni przedłużony!

2019-04-03 13:13 przez Arena

W środę 3 kwietnia na bieżni tartanowej kompleksu Arena radny Dariusz Jadach, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Kinga Komar oraz kierownik obiektu Izabela Filiczkowska poinformowali o nowym programie pilotażowym z zakresu bezpłatnego udostępnienia infrastruktury sportowej na potrzeby mieszkańców w Żaganiu. Uwaga! Program został przedłużony do 30 czerwca!

 

Od poniedziałku 8 kwietnia bieżnia sportowa została otwarta dla biegaczy. Jak podkreślił radny, jest to działanie zgodne z wolą mieszkańców.

Program bezpłatnego udostępnienia obiektu będzie funkcjonował próbnie we wtorki, czwartki oraz soboty (poza czasem prowadzenia rozgrywek na murawie) do końca czerwca.

Osoby korzystające z bieżni powinny zgłosić się do obsługi (w kasie basenu), aby odnotować swoje wejście. Będzie to równocześnie potwierdzenie zainteresowania ofertą oraz pozwoli zapewnić bezpieczeństwo osobom z niej korzystającym.

Bardzo istotne jest to, że bezpłatne korzystanie z bieżni nie oznacza możliwości korzystania z murawy boiska!


Zapraszamy do korzystania z udostępnionej bieżni oraz do wspólnej troski o obiekt. Warto zadbać o to, aby nie był pusty, ale również o to, aby przebywały tam wyłącznie osoby zainteresowane aktywnością fizyczną...

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REGULAMIN ZNAJDZIECIE TUTAJ

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design