Aktualnośći

Nabór do sekcji tenisa stołowego

2017-09-05 12:49 przez Arena

UKS Czarni Żagań  zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat zainteresowanych uprawianiem  tenisa stołowego. Zajęcia dla grupy początkującej odbywać się będą w Hali Arena w Żaganiu, dwa razy w tygodniu (wtorki i piątki od 18.30 do 20.00).

Klub posiada doświadczoną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, dostęp do świetnie wyposażonego  obiektu i sprzęt sportowy, oprócz treningów organizujemy cykliczne turnieje z atrakcyjnymi nagrodami, bierzemy udział  w zawodach organizowanych przez Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

 

Dlaczego tenis stołowy?

Według naukowców to najlepszy sport dla harmonijnego rozwoju ciała i umysłu… Uczy kreatywnego myślenia, rozwija spostrzegawczość, refleks, narząd wzroku oraz umiejętności dostosowania się… Tenis stołowy uczy koncentracji i umiejętności radzenia sobie ze złymi emocjami… Kształtuje wiele pożądanych społecznie cech. Tenis stołowy jest sportem bezpiecznym – nie jest dyscypliną kontuzjogenną.

 

Tematyka zajęć…

Trening dla grupy początkowej obejmie naukę prawidłowego chwytu rakietki, odbijania piłeczki w pozycji gotowości i w ruchu, pracy nóg oraz nauki 16 podstawowych uderzeń – wszystko w oparciu o najlepsze wzorce w nauczaniu  prawidłowej techniki gry.

 

Kontakt

Andrzej Michalak - tel. 888 301 701

Przemysław Fitzner - tel. 519 534 876

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design