Aktualnośći

Mikołajki na basenie

2011-12-07 12:25 przez IF

Święty Mikołaj przyglądał się, jak ponad sześćdziesięciu zawodników zmagało się z dystansem basenu Areny Żagań. Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Żagania rozegrały się 6 grudnia. Uczestnikom towarzyszyły i dopingowały całe rodziny. Rywalizacja toczyła się w kategoriach wiekowych od przedszkola do gimnazjum i w kategorii OPEN. Ponadto zgromadzeni mogli zobaczyć pokaz ratownictwa wodnego, który zaprezentowała grupa ratowników z żagańskiego WOPR-u.

Wyniki zawodów:

W kategorii przedszkolaków na dystansie 25 m  zwyciężył pięciolatek – Wiktor Zdzitowiecki.

Klasy I-II, 25 m: Olgierd Paterek (kat. chłopcy) , Aleksandra Romanik (kat. dziewczęta)

Klasy III-IV, 25:  Miłosz Bielak, Ania Reczyńska 

Klasy V-VI, 50 m: Krzysztof Adamczyk, Martyna Rzeźniczak 

Gimnazja, 50 m: Dawid Kopczyński 

OPEN, 100 m zmiennym: 1. Zbigniew Nieporowski, 2. Mariusz Jankowski, 3. Mateusz Rybak

Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom oraz niespodziankę od Mikołaja. Zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczono medale. Zwycięzca kat. OPEN i najmłodszy zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki.

Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrz Miasta Żagań - Sławomira Kowala oraz Prezesa Powiatowego WOPR - Ryszarda Muzylaka.

Sponsorami paczek dla najmłodszych byli: IT PARTNER Żagań, Hurtownia IKA Żagań, Żagańskie Wodociagi i Kanalizacje Spółka z o.o.

Następne zawody już 8 stycznia z okazji zbiórki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny! 

tl_files/arena/galeria/news/DSCN2163.JPG tl_files/arena/galeria/news/DSCN2174.JPG tl_files/arena/galeria/news/DSCN2182.JPG

tl_files/arena/galeria/news/DSCN2128.JPG tl_files/arena/galeria/news/DSCN2133.JPG tl_files/arena/galeria/news/DSCN2144.JPG


Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design