Aktualnośći

Basen Arena ruszy 1 lipca

2020-06-06 06:47 przez Arena

Raz jeszcze przypomnimy, że basen Arena rusza 1 lipca (środa). Zapytacie pewnie dlaczego, skoro Rząd pozwolił otwierać baseny już dziś? 
Odpowiadamy:
  • powoli kończymy, przeniesioną z września przerwę technologiczną i jesteśmy zobowiązani do przebadania wody. Czas oczekiwania na wyniki to min. 2 tygodnie.
  • w związku z zamknięciem praktycznie całego kompleksu w połowie marca, walcząc o przetrwanie, musieliśmy ogłosić przestój ekonomiczny, który trwa do końca czerwca (ogłaszając go nie wiedzieliśmy, kiedy Rząd pozwoli otworzyć pływalnie). Przerwanie przestoju skutkuje zwrotem pieniędzy, jakie się otrzymało na utrzymanie miejsc pracy :(
  • aktualne wytyczne i zalecenia Rządu oraz GIS są niejasne, momentami niespójne. Wierzymy, że do końca miesiąca zostaną poprawione
  • Powiecie - ale przecież OSiR tu, OSiR tam otworzyły już baseny? Tak. Bo to są OSiR-y - jednostki budżetowe gmin, które muszą być przez gminy dotowane. My jesteśmy spółką prawa handlowego i nie możemy startować ze świadomością pewnej straty.
Zapewniamy, że podobnie, jak Wam, nam także bardzo zależy na jak najszybszym otwarciu całej Areny, by znów zagościło na niej sportowe życie na 100 procent, ale musimy przestrzegać prawa, zasad i reguł finansowych.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami 1 lipca, a tymczasem zapraszamy na korty tenisowe, korty squash, stadion, halę sportową. Udanego weekendu!

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design